logo biomedycyna/></a></td>
  </tr>
  <tr>
    <td height=
 
 
 

Zakażenia bakteryjne

Grzybica
Nietolerancje
Pasożyty
Toksyny
 

Glisty, robaki, tasiemce

 

Wydaje się nam, że żyjemy w czystym, sterylnym świecie. Gdyby ktoś powiedział, że większość z nas jest zakażona pasożytami, nie uwierzylibyśmy. Zresztą pasożyty kojarzą się nam tylko ze stworzeniami żyjącymi w jelitach, a tymczasem potrafią się ulokować w różnych częściach ciała. Trudno z nimi walczyć tym bardziej, że ich obecność objawia się dolegliwościami, których nie kojarzymy z pasożytami.

Nie lekceważ!

Najczęściej na ślad pasożytów mogą doprowadzić takie symptomy jak pokrzywki, egzemy i wysypki. Ale większości objawów w ogóle nie kojarzymy z robakami czy glistami. Weźmy na przykład bóle głowy, stawów i kręgosłupa, albo depresję i nerwowość czy problemy ginekologiczne (np. endometrioza, bezpłodność). O zakażeniu pasożytami mogą też świadczyć częste przeziębienia, biegunki, zaparcia i wzdęcia oraz brak apetytu, anemia, bezsenność, a nawet objawy, które mogą wyglądać jak choroba Alzheimera.

Rozwiązanie jest proste!

Zakażenie pasożytami nie zawsze da się wykryć w badaniu krwi czy kału. Często też trzeba te testy wielokrotnie powtarzać.

Tymczasem diagnostyka przy zastosowaniu aparatury MORA jest prosta, szybka, bezinwazyjna, niebolesna i daje wiarygodny wynik. Urządzenia te są stosowane także do usuwania pasożytów z organizmu. Liczba zabiegów ustalana jest przez specjalistę, ale już po pierwszym pacjent czuje znaczną poprawę.

 

 
 
2013 BIO-MEDYCYNA.com | ul. Podwisłocze 30/4, 35-309 Rzeszów | tel. (17) 742 15 71 | tel. kom.: 519 647 547 | email: kontakt@bio-medycyna.com