Historie Pacjentów

Zobacz jak do tej pory pomogliśmy naszym pacjentom.

Alergia oczu

Agnieszka, lat 9, od 7 lat leczyła uczulenie na światło słoneczne. Wykonano serie zabiegów, po 6ciu zabiegach dolegliwości ustąpiły w 85%. Zabiegi dalej kontynuowano, po pół roku od ich zakończenia lekarz stwierdził, że problem został zażegnany.

Zespół niespokojnych nóg

Józef, 62 lata, po serii kilkudziesięciu zastrzyków lekarz odmówił dalszej kuracji farmakologicznej. Józef po czwartym zabiegu czuł się dużo lepiej, a po dziesięciu zabiegach problem całkowicie ustąpił.

Zapalenie stawu kolanowego

Elżbieta, 58 lat, zapalenie stawu kolanowego uniemożliwiało codzienne funkcjonowanie. Po pięciu zabiegach bóle znacząco ustąpiły, natomiast po dziesiątym zabiegu problem ustał całkowicie.

Półpasiec

Elżbieta, 63 lata, lekarz zdiagnozował półpasiec. Terapia po trzech zabiegach zaczęła pomagać, a po 6stym problem ustąpił.

Borelioza

Pacjentce doskwierały bóle i ogólne osłabienie. Program został dobrany przez 21 dni po 5 minut zabiegu. Po terapii bóle ustąpiły.

Krztusiec

Paweł, lat 44, od 10 lat kasłał od jesieni do wiosny. Po trzech zabiegach problem zaczął wygasać, natomiast po sześciu ustał całkowicie.

Złamany obojczyk

Grażyna po 3 tygodniach zabiegów wróciła do jazdy na rowerze. Łącznie wykonano 11 zabiegów.

Zapalenie spojówek

Ania, lat 39, wystarczyły ledwo 3 programy, aby problem kłucia oczu całkowicie ustąpił.

Zerwanie mięśnia trójgłowego

Damian, lat 37, lekarz zalecił 6 tygodni odpoczynku i braku aktywności. Po 4 codziennych zabiegach pacjent chodził już bez kul.

KONTAKT

Chcesz znów odzyskać radość życia?

Przyjdź do nas, a nasi specjaliści pomogą znaleźć źródło problemu i wybiorą najskuteczniejszą terapie dla Ciebie.