logo biomedycyna/></a></td>
  </tr>
  <tr>
    <td height=
 
 
 

Zakażenia bakteryjne

Grzybica
Nietolerancje
Pasożyty
Toksyny
 

Grzybica narządów wewnętrznych

 

Czujesz ciągłe zmęczenie, senność, dolegliwości trawienne takie jak wzdęcia czy biegunki? Do tego wszystkiego dołącza się też zły nastrój? To może być grzybica narządów wewnętrznych.
Skąd takie dolegliwości?

Wywołują ją grzyby drożdżopodobne, które normalnie występują w jelicie grubym każdego człowieka. Problem pojawia się wtedy, gdy grzyby w sposób niekontrolowany rozrastają się, uszkadzają jelita i wnikają do krwi, a wraz z nią do organów wewnętrznych. Ich rozrost bardzo ułatwiają wszelkie osłabienia organizmu i wyjałowienia spowodowane np. zażywaniem antybiotyków, nadużywaniem różnych leków i kontaktem z  toksynami.

Nie lekceważ sygnałów organizmu!

Nie wolno więc lekceważyć takich niepokojących sygnałów organizmu jak: nudności, bóle brzucha, dolegliwości trawienne, zaparcia oraz biegunki, czy wzdęcia.  Ważnym objawem, wskazującym na zakażenie grzybicze może być ogromny apetyt na słodycze, drożdżaki  i objęte nimi tkanki żywią się bowiem cukrami prostymi.
Kiedy zlekceważymy pierwsze symptomy, grzybica rozwija się dalej i pojawiają się zgagi, alergie, nietolerancje żywieniowe, tycie lub utrata wagi, a nawet hemoroidy i torbiele wewnętrzne. Organizm próbując pozbyć się toksyn może doprowadzić do wytworzenia cyst czy owrzodzeń. Leczenie tych nieprzyjemnych i groźnych objawów nie likwiduje jednak przyczyny jaką jest grzybica wewnętrzna.

Nasze rozwiązanie

Tymczasem źródło choroby łatwo można wykryć stosując specjalną aparaturę MORA.  Urządzenia te umożliwiają też usunięcie z organizmu strzępków grzybów, które zakaziły organy wewnętrzne. Pomocniczo specjalista zaleci także korzystną dietę, ubogą w cukry i preparaty oczyszczające.

Dlatego warto przeprowadzić testy obciążeniowe organizmu! Przyjdź i upewnij się!

 
 
2013 BIO-MEDYCYNA.com | ul. Podwisłocze 30/4, 35-309 Rzeszów | tel. (17) 742 15 71 | tel. kom.: 519 647 547 | email: kontakt@bio-medycyna.com